architekturawnetrz
architektwnetrz krakow
krakowarchitekturaarchitekturawnetrzprojektywnetrzarchitektwnetrz

  
        
  
   
    
     

  
Czechowicz Ventures Sp. z o.o.
ul. Na Szańcach 7
50-320 Wrocław     
         
Czechowicz Ventures Sp. z o.o. poleca ARTDESIGN biuro projektowania architektury wnętrz jako rzetelnego partnera przy projektowaniu i realizacji wnętrz apartamentów hotelowych. Współpraca obejmowała wykonanie kompleksowego projektu architektury wnętrz APART HOTELU "Śpiący Rycerz" w Zakopanym wraz doborem wszystkich niezbędnych materiałów koniecznych do realizacji oraz nadzór autorski nad realizacją.
Biuro ARTDESIGN wywiązało się z powierzonego zadania rzetelnie. Duży profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że współpraca i realizacja przebiegały bez zakłóceń, a wysokiej jakości design został doceniony przez naszych klientów.
 

Prezes Zarządu
Dorota Stahl

Członek zarządu
Grzegorz Marciniszyn


zobacz >>>
    
 
  
  
 
 
     
  
    
   
    
     

      
Hotel Farmona Business & Spa
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona
ul. Jugowicka 10 C, 30-443 Kraków   
www.farmonahotel.com  
        
ARTDESIGN biuro projektowe jest autorem projektu architektury wnętrz hotelu Farmona Business & Spa w Krakowie. Projekt obejmował kompleksowe opracowanie wnętrz hotelu. Zrealizowana przestrzeń wnętrza w pełni uwzględnia nasze potrzeby pod względem funkcjonalności i ergonomii, a niepowtarzalny design i odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych w pełni odpowiada naszym aspiracjom.
Współpraca począwszy od koncepcji poprzez projekt wykonawczy aż do nadzoru autorskiego przebiegała sprawnie i terminowo. Profesjonalizm oraz duże zaangażowanie projektantów sprawiły, że zrealizowane wnętrza cieszą naszych gości i pracowników.
 
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych „Farmona” z pełną odpowiedzialnością rekomenduje ARTDESIGN biuro projektowe ze względu na wysoką jakość świadczonych usług projektowych oraz indywidualne podejście do klienta.
 


 

Maria Waliczek
Prezes Zarządu


zobacz >>>
   
   
  
 
    
      

   
ASTER w Krakowie     
AUTOCOM Telewizja i Internet

ul. Lubelska 29, 30-003 Kraków
www.krakow.aster.pl
   
Firma AUTOCOM Telewizja i Internet współpracowała z ARTDESIGN biuro projektowe w zakresie projektu i nadzoru nad realizacją Biura Obsługi Klienta AUTOCOM przy ulicy Lubelskiej 29 w Krakowie. Zrealizowany projekt architektury wnętrz odznacza się funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Ciekawe rozwiązania przestrzenne uwzględniły nasze wymagania, a doświadczenie projektantów pozwoliło na terminowe zakończenie realizacji.
Z przyjemnością rekomendujemy ARTDESIGN biuro projektowe jako wiarygodnego i doświadczonego partnera.
  

 

Robert Policht
 Dyrektor d/s Technicznych


zobacz >>> 
  
          

    
 
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ Urszula Świder
32-067 TENCZYNEK 219
    
Biuro projektowe ARTDESIGN architektura wnętrz z siedzibą w Krakowie wykonało w 2006 roku projekt architektury wnętrz Centrum Stomatologii Rodzinnej w Tenczynku. Ponadto ARTDESIGN zaprojektowało elewację budynku oraz identyfikację wizualna centrum stomatologicznego (m.in. logo). Projekt został wykonany z należytą starannością i był podstawą realizacji ciekawego, funkcjonalnego oraz wyróżniającego się wnętrza.    
    
   

 

lek. stom. Urszula Świder
Kierownik
  

 
zobacz >>> 
  
  
 
 
    

 
ENIRO - PANORAMA FIRM KRAKÓW
UL. WADOWICKA 6, 31-415 KRAKÓW
   
Eniro Polska właściciel Panoramy Firm z cała odpowiedzialnością rekomenduje ArtDesign biuro projektowania architektury wnętrz jako doświadczone i godne zaufania biuro architektury wnętrz. Zrealizowany projekt wnętrza biura Eniro Polska - Panorama Firm w Krakowie w pełni uwzględnia potrzeby i wymagania firmy. Funkcjonalność, estetyka, nowoczesna stylistyka wnętrz to atuty zrealizowanego projektu. Profesjonalna współpraca z ArtDesign zarówno w fazie koncepcyjnej jak i w zakresie nadzoru autorskiego nad przebiegiem realizacji, pozwala zaliczyć biuro do najbardziej oryginalnych w branży. ArtDesign jest godnym polecenia biurem ze względu na wysoka jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do klienta.
  

 

Iwona Sikora
 Regional Sales Manager


zobacz >>> 
 
  

  
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Specjalistyczne Centrum Stomatologii DENTIMA
Ul. Balicka 12A/B2, 30-149  Kraków
www.dentima.pl

Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Centrum Stomatologii DENTIMA z siedzibą przy ulicy Balickiej 12A/B2 potwierdza wykonanie w 2003 r. przez biuro projektowe ArtDesign projektu wnętrz naszej przychodni oraz nadzór autorski nad jego realizacją, rekomendując tym samym ww. biuro do realizacji podobnych przedsięwzięć.
  

 

lek.stom. Marta Zinkow
Kierownik


zobacz >>>
 
  
  
  
  
 
  
  
  
  

   
POLTELKOM Sp. z o.o.
ul. Parkowa 11, 51-180 Psary k/Wrocławia
www.teletorium.pl

Firma PolTelKom miała przyjemność współpracować z biurem architektury wnętrz ARTDESIGN przy projekcie wnętrz sklepów firmowych z akcesoriami do telefonów komórkowych  – TELETORIUM. Pierwsza realizacja obejmowała projekt architektury wnętrz i nadzór autorski nad wnętrzem salonu w supermarkecie KAUFLAND w Brzegu Opolskim. W fazie projektu i realizacji biuro ARTDESIGN okazało się rzetelnym i terminowym partnerem.
Projekt wnętrz sieci Teletorium zyskał naszą akceptację zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność, jak i nowatorską, oryginalną estetykę. Dotyczy to nie tylko koncepcji wnętrza, ale również zastosowanych materiałów. Połączenie nowoczesnych technologii z pomysłowością projektantów nieustannie znajduje uznanie zarówno w opinii użytkowników, jak i naszych klientów.
Wszystkie prace wykonane zostały terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Doświadczenia ze współpracy pozwalają z pełną odpowiedzialnością zarekomendować ARTDESIGN biuro projektowania architektury wnętrz.       
    

 

Ewa Wiewiór
Marketing Manager


zobacz >>>       

  
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI ANBETH 
ul. Długa 53a/2, 31-147 Kraków
www.anbeth.pl
   
Pragniemy polecić przyszłym inwestorom ARTDESIGN biuro projektowe, które opracowało projekt architektury wnętrz Agencji Nieruchomości ANBETH w Krakowie oraz sprawowało nadzór autorski nad realizacją.
   

 

Beata Pastuszka
Właściciel

 

  
    
SODACONSULT BIURO TECHNOLOGICZNE 
UL. KONECZNEGO 8/8U, 31-216 KRAKÓW
www.sodaconsult.com
    
Biuro technologiczne SODACONSULT potwierdza iż biuro projektowe ArtDesign w roku 2003 wykonało projekt architektury wnętrz naszego biura oraz sprawowało nadzór nad jego realizacją. Zrealizowany projekt architektury wnętrz spełnia wszystkie stawiane przez nas wymagania, zarówno estetyczne i funkcjonalne. Współprace cechował wysoki poziom profesjonalizmu, terminowość, dbałość o interesy partnera oraz elastyczność w poszukiwaniu rozwiązań funkcjonalnych. Dodatkowym argumentem przemawiającym za ofertą projektową firmy ArtDesign było duże doświadczenie jak i atrakcyjna cena.     
 

 

mgr inż. Stanisław Smyk
 V-ce Prezes 

 

   
     

Artdesign architektura wnętrz
e-mail: biuro@artdesign.pl

  

architekci wnętrz projekty architektura wnętrz projektowanie wnętrz nowoczesny design minimalizm projekt wnętrz  aranżacja wnętrz architekci architekt wnętrz minimalistyczne wnętrza projekty wnętrz mieszkania domu rezydencji loftu apartamentu

  
projektywnetrz architekt
krakowwnetrzaprojekty


 

 

ARTDESIGN projektowanie, architektura i aranżacja wnętrz Kraków, Warszawa, Katowice - Śląsk. ARTDESIGN architekt wnętrz to nowoczesna architektura wnętrz prywatnych i wysmakowane aranżacje wnętrz komercyjnych. Projektanci wnętrz ARTDESIGN proponują projekty, aranżacje wnętrz mieszkania, apartamentu, loftu, domu i rezydencji. Projekty, architektura, aranżacja wnętrz użyteczności publicznej - restauracji, baru, hotelu, spa, gabinet medyczny, kosmetyczny, biura, sklepu, salonu sprzedaży. Zespół projektowy to doświadczeni projektanci, dyplomowani architekci wnętrz oraz współpracujący specjaliści branżowi. Proponujemy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Wiedza zespołu projektantów wnętrz i prawie piętnastoletnie doświadczenie sprawiają, że sprostamy najwybredniejszym oczekiwaniom i wykonamy dopracowany, oryginalny i niepowtarzalny projekt architektury wnętrz w każdym stylu: nowoczesny, minimalistyczny, klasycznym, glamour i w wielu innych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Przestrzeń wnętrza jest dla nas wyzwaniem i inspiracją, co sprawia, że nasze projekty architektury wnętrz bogate są w nowatorskie rozwiązania, zaskakujące połączenia materiałów i autorskie koncepcje estetyczne. Realizacje projektów wnętrz odznaczają się wysoką jakością, ponadczasowością i dbałością o każdy detal. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji projektu architektury wnętrz. Profesjonalizm architektów wnętrz ARTDESIGN potwierdzony jest licznymi referencjami i wieloma publikacjami zrealizowanych projektów wnętrz w opiniotwórczych magazynach branżowych. Projektanci, architekci ARTDESIGN zapraszają do współpracy oraz do galerii realizacji i wizualizacji wnętrz. ARTDESIGN architektura wnętrz - wyobraźnia i profesjonalizm w projektowaniu.
   

 

copyright 2000-2010
artdesign architektura projekty wnętrz
 
 
Powered by ARTplus