architekturawnetrz
architektwnetrz krakow
krakowarchitekturaarchitekturawnetrzprojektywnetrzarchitektwnetrz

 

Oferta dla biur nieruchomości - projekty architektura wnętrz.
 
Pragniemy przedstawić Państwu propozycje biura projektowego ARTDESIGN, która może wzbogacić i urozmaicić Państwa ofertę. Projektujemy architekturę wnętrz dla osób oczekujących designu na najwyższym światowym poziomie, który jest dopasowany do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Proponujemy:
 
1. Projekt architektura wnętrz mieszkań, domów, loftów, rezydencji dla Państwa klientów.
2. Projekty indywidualnych układów funkcjonalnych mieszkań, apartamentów, loftów, domów w trakcie budowy.
3. Projekty wnętrz użytkowych, publicznych:
- projekty wnętrz salonów sprzedaży, sklepów, aptek, butików
- projekty wnętrz restauracji, hoteli, barów , pubów, galerii,
- projekty wnętrz biurowych, reprezentacyjnych, sal konferencyjnych, gabinetów,
- projekty wnętrz gabinetów medycznych, stomatologicznych, kosmetycznych, salonów fryzjerskich, 
- projekty stoisk targowych i wystawienniczych.


Od czasu kiedy nasz kraj stał się częścią Unii Europejskiej coraz więcej cudzoziemców decyduje się na inwestowanie w nieruchomości w Polsce. Dzięki doświadczeniu projektowemu jak i organizacyjnemu oraz znajomości języka angielskiego (technicznego) nasze dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie zakończyły się kilkoma udanymi realizacjami dla zagranicznych inwestorów.
 
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem.
Gwarantujemy profesjonalizm, niepowtarzalny design oraz konkurencyjne ceny.
Zapraszamy do współpracy  - Architekci ARTDESIGN.

  

ARTDESIGN architektura wnętrz Kraków
ul. Wrocławska 11/3
30-006 Kraków
tel. 012 633 05 97
tel. kom. biuro 603 910 911
e-mail: biuro@artdesign.pl
ARTDESIGN architektura wnętrz na Śląsku
oddział w Sosnowcu
ul. Sobieskiego 64a
41-200 Sosnowiec
tel. 603 911 912
e-mail: biuro@artdesign.pl
    

         

ARTDESIGN

ARTDESIGN biuro projektowania architektury wnętrz  prowadzone przez Jacka Niezgodę w Krakowie. Zespół projektowy to pięciu doświadczonych projektantów, dyplomowanych architektów wnętrz oraz współpracujących specjalistów branżowych. Kreatywna i rzetelna praca w połączeniu z 10-letnim doświadczeniem zapewnia wykonanie projektu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Komponując przestrzeń dla określonych potrzeb, odkrywamy piękno i proporcje kształtów oddziaływujących na użytkowników, stosując przy tym doskonałe kompozycje i proporcje odpowiadające współczesnym trendom projektowym. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji wnętrz.
Na firmowej stronie www.artdesign.pl mogą Państwo zapoznać się ze zdjęciami z realizacji naszych projektów, referencjami oraz artykułami poświęconymi architekturze wnętrz, które publikujemy w prestiżowych periodykach związanych z tą dziedziną projektową.
Biuro mieści się przy ul. Wrocławskiej 11/3, 30-006  Kraków, tel. 012 633 05 97
          

 

 
Dotacje Unii Europejskiej:

Internetowa Interaktywna Platforma Prezentacji Projektu.

Tytuł projektu:
Znaczący wzrost konkurencyjności ARTDESIGN dzięki wprowadzeniu do oferty innowacyjnych usług świadczonych przez Internetową Interaktywną Platformę.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

projekt projekty wnętrz projektowanie architektura aranżacja wnętrz architekt architekci projektanci wnętrz mieszkanie apartament loft rezydencja sklep salon sprzedaży fryzjerski butik apteka salon samochodowy hotel restauracja spa gabinet medyczny stomatologiczny kosmetyczny architekt wnętrz biuro nieruchomości Kraków Kielce Katowice nowoczesne oryginalne projekty

  
projektywnetrz architekt
krakowwnetrzaprojekty


 

 

ARTDESIGN projektowanie, architektura i aranżacja wnętrz Kraków, Warszawa, Katowice - Śląsk. ARTDESIGN architekt wnętrz to nowoczesna architektura wnętrz prywatnych i wysmakowane aranżacje wnętrz komercyjnych. Projektanci wnętrz ARTDESIGN proponują projekty, aranżacje wnętrz mieszkania, apartamentu, loftu, domu i rezydencji. Projekty, architektura, aranżacja wnętrz użyteczności publicznej - restauracji, baru, hotelu, spa, gabinet medyczny, kosmetyczny, biura, sklepu, salonu sprzedaży. Zespół projektowy to doświadczeni projektanci, dyplomowani architekci wnętrz oraz współpracujący specjaliści branżowi. Proponujemy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Wiedza zespołu projektantów wnętrz i prawie piętnastoletnie doświadczenie sprawiają, że sprostamy najwybredniejszym oczekiwaniom i wykonamy dopracowany, oryginalny i niepowtarzalny projekt architektury wnętrz w każdym stylu: nowoczesny, minimalistyczny, klasycznym, glamour i w wielu innych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Przestrzeń wnętrza jest dla nas wyzwaniem i inspiracją, co sprawia, że nasze projekty architektury wnętrz bogate są w nowatorskie rozwiązania, zaskakujące połączenia materiałów i autorskie koncepcje estetyczne. Realizacje projektów wnętrz odznaczają się wysoką jakością, ponadczasowością i dbałością o każdy detal. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji projektu architektury wnętrz. Profesjonalizm architektów wnętrz ARTDESIGN potwierdzony jest licznymi referencjami i wieloma publikacjami zrealizowanych projektów wnętrz w opiniotwórczych magazynach branżowych. Projektanci, architekci ARTDESIGN zapraszają do współpracy oraz do galerii realizacji i wizualizacji wnętrz. ARTDESIGN architektura wnętrz - wyobraźnia i profesjonalizm w projektowaniu.
   

 

copyright 2000-2010
artdesign architektura projekty wnętrz
 
 
Powered by ARTplus