architekturawnetrz
architektwnetrz krakow
krakowarchitekturaarchitekturawnetrzprojektywnetrzarchitektwnetrz

 

Projekty - architektura wnętrz:
mieszkań, apartamentów, loftów, domów i rezydencji.

Proponujemy:

1. Projekt architektura wnętrz.
2. Projekt architektura wnętrz z nadzorem autorskim i koordynacją prac wykonawczych.
3. Projekty architektura wnętrz pomieszczeń o określonych funkcjach (łazienki, kuchnie) - www.projekt-lazienki.com
4.
Projekty autorskich mebli.
5. Realizacje ”pod klucz” projektu architektury wnętrz  (inwestor zastępczy).
6. Porad w zakresie projektowania, ergonomii, oświetlenia, kolorystyki, wystroju, stylizacji, doboru materiałów i urządzeń wyposażenia wnętrza.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną usługi projektowej, prosimy o przesłanie na adres biuro@artdesign.pl rzutów wnętrza w formie dowolnego pliku graficznego. W e-mailu prosimy o kilka słów opisu (etap realizacji inwestycji, miejsce realizacji) oraz o zamieszczenie numeru telefonu kontaktowego, aby w przypadku wątpliwości, w szybki sposób skonsultować informacje konieczne do przygotowania wyceny. Wycenę usługi projektowej wraz z opisem prześlemy w ciągu 3 dni - o przesłaniu oferty poinformujemy Państwa telefonicznie.  

ARTDESIGN architektura wnętrz Kraków
ul. Wrocławska 11/3
30-006 Kraków
tel. 012 633 05 97
tel. kom. biuro 603 910 911
e-mail: biuro@artdesign.pl
ARTDESIGN architektura wnętrz na Śląsku
oddział w Sosnowcu
ul. Sobieskiego 64a
41-200 Sosnowiec
tel. 603 911 912
e-mail: biurososnowiec@artdesign.pl

  
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem.
Gwarantujemy profesjonalizm, niepowtarzalny design oraz konkurencyjne ceny.
Zapraszamy do współpracy - Architekci ARTDESIGN.
   

Projekt - forma i opracowanie

Forma: rzuty, przekroje, widoki, perspektywy, wizualizacje kluczowych elementów wnętrza niezbędne do szczegółowego zobrazowania zaprojektowanej przestrzeni. Precyzyjne rzuty i widoki poszczególnych elementów, wykonane w skali - zwymiarowane, niezbędne dla wykonawców kolejnych etapów prac wykończeniowych. Projekt przygotowany jest na bazie koncepcji wstępnych, które konsultujemy podczas spotkań w biurze ARTDESIGN przy ul. Wrocławskiej 11/3 w Krakowie.
  
Opracowanie projektowe:
1. Koncepcje wstępne przedstawiające zarys umeblowania, układ posadzki, sufitów i oświetlenia. (Na bazie rzutów i przekrojów architektonicznych lub własnej inwentaryzacji.)
2. Projekt wykonawczy architektury wnętrz:
- projekt funkcjonalny,
- projekt układu podłóg,
- projekt oświetlenia (rozmieszczenie lamp oraz wyłączników),
- projekt sufitów - powiązany z funkcją i oświetleniem,
- projekty łazienek,
- projekt układu punktów wodnych - zgodnie z zaprojektowana funkcją,
- projekt układu gniazdek elektrycznych, TV, kino domowe, internet, tel., domofon,
- projekt elementów architektonicznych (ścianki w zabudowie lekkiej, kolumny, kominek, schody, balustrady, przeszklenia, okładziny ścian),
- projekt kolorystyki - kompozycje, faktury, tapety,
- projekt mebli - kuchnia, garderoba, mebli łazienkowych i innych nierozerwalnie związanych z zaprojektowaną przestrzenią,
- dobór tkanin - zasłony, firanki, rolety itd.,
- dobór wszystkich materiałów potrzebnych do realizacji oraz wskazanie miejsca ich zakupu wraz z określeniem niezbędnych ilości,
- dobór urządzeń AGD, białego osprzętu łazienek, lamp, mebli,
- konsultacje na każdym etapie projektowym i podczas realizacji.
Podczas całego procesu projektowego wizyty w salonach wyposażenia wnętrz w celu doboru materiałów. Na Państwa życzenie polecamy sprawdzone firmy wykonawcze.
3. Nadzór autorski nad realizacją. Wizyty projektanta na miejscu realizacji projektu architektury wnętrz, w celu przedstawienia wykonawcom założeń projektowych oraz kontrolę jakości i zgodności wykonanych prac z projektem.
   

ARTDESIGN

ARTDESIGN biuro projektowania architektury wnętrz  prowadzone przez Jacka Niezgodę w Krakowie. Zespół projektowy to pięciu doświadczonych projektantów, dyplomowanych architektów wnętrz oraz współpracujących specjalistów branżowych. Kreatywna i rzetelna praca w połączeniu z 10-letnim doświadczeniem zapewnia wykonanie projektu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Komponując przestrzeń dla określonych potrzeb, odkrywamy piękno i proporcje kształtów oddziaływujących na użytkowników, stosując przy tym doskonałe kompozycje i proporcje odpowiadające współczesnym trendom projektowym. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji wnętrz.
Na firmowej stronie www.artdesign.pl mogą Państwo zapoznać się ze zdjęciami z realizacji naszych projektów, referencjami oraz artykułami poświęconymi architekturze wnętrz, które publikujemy w prestiżowych periodykach związanych z tą dziedziną projektową.
Biuro mieści się przy ul. Wrocławskiej 11/3, 30-006  Kraków, tel. 012 633 05 97

   

 

 
Dotacje Unii Europejskiej:

Internetowa Interaktywna Platforma Prezentacji Projektu.

Tytuł projektu:
Znaczący wzrost konkurencyjności ARTDESIGN dzięki wprowadzeniu do oferty innowacyjnych usług świadczonych przez Internetową Interaktywną Platformę.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

mieszkanie apartament dom rezydencja loft architektura projektowanie projekt wnętrz projekt wnętrz wnętrza domów mieszkań apartamentu rezydencji loftu aranżacja wnętrz architekci architekt projektanci wnętrz Kraków Katowice Kielce Częstochowa Zakopane nowoczesna architektura nowoczesne wnętrza

  
projektywnetrz architekt
krakowwnetrzaprojekty


 

 

ARTDESIGN projektowanie, architektura i aranżacja wnętrz Kraków, Warszawa, Katowice - Śląsk. ARTDESIGN architekt wnętrz to nowoczesna architektura wnętrz prywatnych i wysmakowane aranżacje wnętrz komercyjnych. Projektanci wnętrz ARTDESIGN proponują projekty, aranżacje wnętrz mieszkania, apartamentu, loftu, domu i rezydencji. Projekty, architektura, aranżacja wnętrz użyteczności publicznej - restauracji, baru, hotelu, spa, gabinet medyczny, kosmetyczny, biura, sklepu, salonu sprzedaży. Zespół projektowy to doświadczeni projektanci, dyplomowani architekci wnętrz oraz współpracujący specjaliści branżowi. Proponujemy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Wiedza zespołu projektantów wnętrz i prawie piętnastoletnie doświadczenie sprawiają, że sprostamy najwybredniejszym oczekiwaniom i wykonamy dopracowany, oryginalny i niepowtarzalny projekt architektury wnętrz w każdym stylu: nowoczesny, minimalistyczny, klasycznym, glamour i w wielu innych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Przestrzeń wnętrza jest dla nas wyzwaniem i inspiracją, co sprawia, że nasze projekty architektury wnętrz bogate są w nowatorskie rozwiązania, zaskakujące połączenia materiałów i autorskie koncepcje estetyczne. Realizacje projektów wnętrz odznaczają się wysoką jakością, ponadczasowością i dbałością o każdy detal. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji projektu architektury wnętrz. Profesjonalizm architektów wnętrz ARTDESIGN potwierdzony jest licznymi referencjami i wieloma publikacjami zrealizowanych projektów wnętrz w opiniotwórczych magazynach branżowych. Projektanci, architekci ARTDESIGN zapraszają do współpracy oraz do galerii realizacji i wizualizacji wnętrz. ARTDESIGN architektura wnętrz - wyobraźnia i profesjonalizm w projektowaniu.
   

 

copyright 2000-2010
artdesign architektura projekty wnętrz
 
 
Powered by ARTplus