architekturawnetrz
architektwnetrz krakow
krakowarchitekturaarchitekturawnetrzprojektywnetrzarchitektwnetrz

 

Projektujemy architekturę wnętrz

- projekty wnętrz restauracji, galerii, hoteli, spa,
- projekty wnętrz sklepów, salonów sprzedaży, butików,
- projekt wnętrz pomieszczeń reprezentacyjnych, punktów - biura obsługi klienta,
- projekt wnętrz biur, sal konferencyjnych, gabinetów,
- projekt wnętrz gabinetów medycznych, stomatologicznych,  kosmetycznych, odnowy biologicznej, aptek
   
oraz stoiska targowe i wystawiennicze.
 
Przygotowana dokumentacja projektowa zawiera uzgodnienia rzeczoznawców, konieczne do zatwierdzenia i odbioru przez Sanepid, administratorów obiektów i innych urzędów. Nad realizacją projektów prowadzimy nadzór autorski.  
      

ARTDESIGN architektura wnętrz Kraków
ul. Wrocławska 11/3
30-006 Kraków

tel. 012 633 05 97
tel. kom. biuro 603 910 911
e-mail: biuro@artdesign.pl
ARTDESIGN architektura wnętrz na Śląsku
oddział w Sosnowcu
ul. Sobieskiego 64a
41-200 Sosnowiec
tel. 603 911 912
e-mail: biurososonowiec@artdesign.pl
     
  
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem.
Gwarantujemy profesjonalizm, niepowtarzalny design oraz konkurencyjne ceny.
Zapraszamy do współpracy - Architekci ARTDESIGN.

     
ARTDESIGN

ARTDESIGN biuro projektowania architektury wnętrz  prowadzone przez Jacka Niezgodę w Krakowie. Zespół projektowy to pięciu doświadczonych projektantów, dyplomowanych architektów wnętrz oraz współpracujących specjalistów branżowych. Kreatywna i rzetelna praca w połączeniu z 10-letnim doświadczeniem zapewnia wykonanie projektu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Komponując przestrzeń dla określonych potrzeb, odkrywamy piękno i proporcje kształtów oddziaływujących na użytkowników, stosując przy tym doskonałe kompozycje i proporcje odpowiadające współczesnym trendom projektowym. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji wnętrz.
Na firmowej stronie www.artdesign.pl mogą Państwo zapoznać się ze zdjęciami z realizacji naszych projektów, referencjami oraz artykułami poświęconymi architekturze wnętrz, które publikujemy w prestiżowych periodykach związanych z tą dziedziną projektową.
Biuro mieści się przy ul. Wrocławskiej 11/3, 30-006  Kraków, tel. 012 633 05 97      

 

 
Dotacje Unii Europejskiej:

Internetowa Interaktywna Platforma Prezentacji Projektu.

Tytuł projektu:
Znaczący wzrost konkurencyjności ARTDESIGN dzięki wprowadzeniu do oferty innowacyjnych usług świadczonych przez Internetową Interaktywną Platformę.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

 

architektura aranżacja projekt projektowanie wnętrz architekt architekci projektanci wnętrz salon sprzedaży samochodowy sklep gabinet medyczny stomatologiczny hotel restauracja foyer bar pub lobby bar recepcja Kraków Katowice Kielce Zakopane Częstochowa

  
projektywnetrz architekt
krakowwnetrzaprojekty


 

 

ARTDESIGN projektowanie, architektura i aranżacja wnętrz Kraków, Warszawa, Katowice - Śląsk. ARTDESIGN architekt wnętrz to nowoczesna architektura wnętrz prywatnych i wysmakowane aranżacje wnętrz komercyjnych. Projektanci wnętrz ARTDESIGN proponują projekty, aranżacje wnętrz mieszkania, apartamentu, loftu, domu i rezydencji. Projekty, architektura, aranżacja wnętrz użyteczności publicznej - restauracji, baru, hotelu, spa, gabinet medyczny, kosmetyczny, biura, sklepu, salonu sprzedaży. Zespół projektowy to doświadczeni projektanci, dyplomowani architekci wnętrz oraz współpracujący specjaliści branżowi. Proponujemy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Wiedza zespołu projektantów wnętrz i prawie piętnastoletnie doświadczenie sprawiają, że sprostamy najwybredniejszym oczekiwaniom i wykonamy dopracowany, oryginalny i niepowtarzalny projekt architektury wnętrz w każdym stylu: nowoczesny, minimalistyczny, klasycznym, glamour i w wielu innych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Przestrzeń wnętrza jest dla nas wyzwaniem i inspiracją, co sprawia, że nasze projekty architektury wnętrz bogate są w nowatorskie rozwiązania, zaskakujące połączenia materiałów i autorskie koncepcje estetyczne. Realizacje projektów wnętrz odznaczają się wysoką jakością, ponadczasowością i dbałością o każdy detal. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji projektu architektury wnętrz. Profesjonalizm architektów wnętrz ARTDESIGN potwierdzony jest licznymi referencjami i wieloma publikacjami zrealizowanych projektów wnętrz w opiniotwórczych magazynach branżowych. Projektanci, architekci ARTDESIGN zapraszają do współpracy oraz do galerii realizacji i wizualizacji wnętrz. ARTDESIGN architektura wnętrz - wyobraźnia i profesjonalizm w projektowaniu.
   

 

copyright 2000-2010
artdesign architektura projekty wnętrz
 
 
Powered by ARTplus