architekturawnetrz
architektwnetrz krakow
krakowarchitekturaarchitekturawnetrzprojektywnetrzarchitektwnetrz
ARTDESIGN
praca
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
     
 

Architekt, architekt wnętrz.

Wymagamy samodzielności, pracowitości, lojalności, kreatywności, żywego zainteresowania designem oraz znajomości ArchiCad, 3DS Max oraz  V-Ray.
Oferujemy możliwość realizacji indywidualnych projektów, pracę w twórczym zespole oraz dobrą atmosferę.

Prosimy przesyłać oferty tylko w formie elektronicznej wg. poniższych kryteriów:
1. CV ze zdjęciem plus kilka słów (m.in. oczekiwany poziom wynagrodzenia netto)
2. Pliki portfolio w pdf.
na adres e-mail:
praca@artdesign.pl

Prosimy nie dzwonić ani nie przysyłać aplikacji pocztą, skontaktujemy się z wybranymi osobami.
 
Do CV prosimy dopisać klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).


 

         
ARTDESIGN
praktyki
staż
   
 
 
 
Praktyka, staż dla studentów/absolwentów wydziałów architektury, architektury wnętrz. Podczas praktyki/stażu oferujemy możliwość zapoznania się z praca architekta wnętrz, uczestnictwa w spotkaniach z klientami oraz nadzorach autorskich. Oczekujemy zaangażowania w pracę biura.

Oferty prosimy przesyłać tylko w formie elektronicznej na adres e-mail:
praktyka@artdesign.pl

Prosimy nie dzwonić ani nie przysyłać aplikacji pocztą, skontaktujemy się z wybranymi osobami.   

 

    
ekskluzywne, nowoczesne, luksusowe, nowatorskie, projekty, architektury, wnętrz, domów, mieszkań, apartamentów, loftów, rezydencji, doskonali, architekci projektanci wnętrz Artdesign 
  
projektywnetrz architekt
krakowwnetrzaprojekty


 

 

ARTDESIGN projektowanie, architektura i aranżacja wnętrz Kraków, Warszawa, Katowice - Śląsk. ARTDESIGN architekt wnętrz to nowoczesna architektura wnętrz prywatnych i wysmakowane aranżacje wnętrz komercyjnych. Projektanci wnętrz ARTDESIGN proponują projekty, aranżacje wnętrz mieszkania, apartamentu, loftu, domu i rezydencji. Projekty, architektura, aranżacja wnętrz użyteczności publicznej - restauracji, baru, hotelu, spa, gabinet medyczny, kosmetyczny, biura, sklepu, salonu sprzedaży. Zespół projektowy to doświadczeni projektanci, dyplomowani architekci wnętrz oraz współpracujący specjaliści branżowi. Proponujemy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Wiedza zespołu projektantów wnętrz i prawie piętnastoletnie doświadczenie sprawiają, że sprostamy najwybredniejszym oczekiwaniom i wykonamy dopracowany, oryginalny i niepowtarzalny projekt architektury wnętrz w każdym stylu: nowoczesny, minimalistyczny, klasycznym, glamour i w wielu innych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Przestrzeń wnętrza jest dla nas wyzwaniem i inspiracją, co sprawia, że nasze projekty architektury wnętrz bogate są w nowatorskie rozwiązania, zaskakujące połączenia materiałów i autorskie koncepcje estetyczne. Realizacje projektów wnętrz odznaczają się wysoką jakością, ponadczasowością i dbałością o każdy detal. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji projektu architektury wnętrz. Profesjonalizm architektów wnętrz ARTDESIGN potwierdzony jest licznymi referencjami i wieloma publikacjami zrealizowanych projektów wnętrz w opiniotwórczych magazynach branżowych. Projektanci, architekci ARTDESIGN zapraszają do współpracy oraz do galerii realizacji i wizualizacji wnętrz. ARTDESIGN architektura wnętrz - wyobraźnia i profesjonalizm w projektowaniu.
   

 

copyright 2000-2010
artdesign architektura projekty wnętrz
 
 
Powered by ARTplus