architekturawnetrz
architektwnetrz krakow
krakowarchitekturaarchitekturawnetrzprojektywnetrzarchitektwnetrz
minimalizm, architekt wnętrz, projektanci wnętrz, wystroje wnętrz, projektowanie mieszkania, projekty wnętrz, projektowanie wnętrz, projekt wnętrz, aranżacje wnętrz, wnętrza aranżacje, projektowanie mieszkań, architektura wnętrz

    
"Rozmawiamy o wnętrzach"

Projektowanie wnętrz. Czy minimalizm jest nudny?

  
Jacek Niezgoda ARTDESIGN architektura wnętrz    
Tekst ukazał się w miesięczniku "Świat Rezydencji"

Minimalizm - w kierunku doskonałości.

      Minimalistyczne projekty wnętrz to idealna propozycja dla osób o wyrafinowanym guście, ceniących wnętrza harmonijne, dopracowane, w których widoczna jest dbałość o każdy detal, jakość materiałów i precyzję wykonania. Minimalizm w swojej prostocie jest egalitarny i wysmakowany: oddziałuje czystością formy i kompozycji, oszczędnością kolorów, które często różnią się tylko odcieniami i fakturami zastosowanych materiałów. Wnętrza minimalistyczne urzekają atmosferą spokoju, ładu i harmonii, nie przytłaczają bogactwem formy, wyrazistymi, intensywnymi połączeniami kolorów czy różnorodnością środków wyrazu. Wnętrza minimalistyczne to często - lecz nie zawsze- przestrzenie monochromatyczne, w których gra świateł wydobywa niuanse przestrzeni: pozornie wszystko stapia się w jedną całość, jednak po chwili zauważyć można subtelną grę faktur oraz różnorodnych odcieni zastosowanego koloru. Szorstki beton, gładki kamień i drewno to materiały, które doskonale sprawdzą się w minimalistycznej kuchni.
      Połączenie drewna egzotycznego, naturalnych kamieni (marmurów, granitów, łupków) w postaci dużych płyt lub mozaiki, okładzin ścian ze szkła lub błyszczących tworzyw sztucznych w zderzeniu z chropowatą strukturą faktur pozwoli uzyskać efekt nieprzemijającej elegancji i wysmakowanej prostoty. Również w elementach wyposażenia warto ulec magii ponadczasowego wzornictwa ujętego w czystych formach i prostych, wyrazistych liniach. Blaty z betonu, kamienia, szkła czy drewna, oszczędne w wyrazie baterie, uproszczone kształty i wyważone połączenie klasycznych materiałów z nowoczesnymi formami sprawią, że minimalistyczna kuchnia będzie nie tylko elegancka, funkcjonalna, ale również oryginalna.
  

Jacek Niezgoda
ARTDESIGN architektura wnętrz

tel. 012 633 05 97, 0507 065 433
e-mail: biuro@artdesign.pl

minimalizm, architekt wnętrz, projektanci wnętrz, wystroje wnętrz, projektowanie mieszkania, projekty wnętrz, projektowanie wnętrz, projekt wnętrz, aranżacje wnętrz, wnętrza aranżacje, projektowanie mieszkań, architektura wnętrz

  
projektywnetrz architekt
krakowwnetrzaprojekty


 

 

ARTDESIGN projektowanie, architektura i aranżacja wnętrz Kraków, Warszawa, Katowice - Śląsk. ARTDESIGN architekt wnętrz to nowoczesna architektura wnętrz prywatnych i wysmakowane aranżacje wnętrz komercyjnych. Projektanci wnętrz ARTDESIGN proponują projekty, aranżacje wnętrz mieszkania, apartamentu, loftu, domu i rezydencji. Projekty, architektura, aranżacja wnętrz użyteczności publicznej - restauracji, baru, hotelu, spa, gabinet medyczny, kosmetyczny, biura, sklepu, salonu sprzedaży. Zespół projektowy to doświadczeni projektanci, dyplomowani architekci wnętrz oraz współpracujący specjaliści branżowi. Proponujemy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Wiedza zespołu projektantów wnętrz i prawie piętnastoletnie doświadczenie sprawiają, że sprostamy najwybredniejszym oczekiwaniom i wykonamy dopracowany, oryginalny i niepowtarzalny projekt architektury wnętrz w każdym stylu: nowoczesny, minimalistyczny, klasycznym, glamour i w wielu innych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Przestrzeń wnętrza jest dla nas wyzwaniem i inspiracją, co sprawia, że nasze projekty architektury wnętrz bogate są w nowatorskie rozwiązania, zaskakujące połączenia materiałów i autorskie koncepcje estetyczne. Realizacje projektów wnętrz odznaczają się wysoką jakością, ponadczasowością i dbałością o każdy detal. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji projektu architektury wnętrz. Profesjonalizm architektów wnętrz ARTDESIGN potwierdzony jest licznymi referencjami i wieloma publikacjami zrealizowanych projektów wnętrz w opiniotwórczych magazynach branżowych. Projektanci, architekci ARTDESIGN zapraszają do współpracy oraz do galerii realizacji i wizualizacji wnętrz. ARTDESIGN architektura wnętrz - wyobraźnia i profesjonalizm w projektowaniu.
   

 

copyright 2000-2010
artdesign architektura projekty wnętrz
 
 
Powered by ARTplus